פיצה משלוחים - כל הפיצריות בישראל

27 באפריל, 2009

בהמשך להצלחת קטגוריית האקסטרים החריפה שהושקה בחורף האחרון, הוחלט בדומינוס להמשיך את הקו ולהעמיק את הקטגוריה, עם השקת הפיצה החדשה "ברוקלין אקסטרים פיצה". הפיצה החדשה שדומינוס פיצה משיקים, פותחה על בסיס הפיצה המוכרת והאהובה, שנחלה הצלחה גדולה בקרב הלקוחות - "ברוקלין סטייל פיצה".


דומינוס פיצה תעלה החל מיום חמישי ה- 30/4/09 בקמפיין פרסומי חדש, לרגל השקת הפיצה הניו-יורקית, הדקה והחריפה, שזכתה לתואר החדש – "B&E" – "ברוקלין אקסטרים פיצה".

 

סרטון הטלוויזיה שהופק באמצעות משרד הפרסום זרמון גולדמן, ישודר בערוצי הטלוויזיה 2 ו- 10 . כמו כן, יעלה פרסום באתר דומינוס, תיערך הפצה רוויה לכמיליון בתי אב ודיוור ישיר ללקוחות החברה. היקף ההשקעה בקמפיין נאמד בכ- 1,300,000 ש"ח.

 

במסגרת הקמפיין, מורחבת קטגוריית ה"אקסטרים" החריפה ומושקת פיצת ברוקלין חדשה- B&E – "ברוקלין אקסטרים פיצה": פיצה חריפה עשויה בצק דק ושוליים דקים, עשירה ברוטב עגבניות, בתוספת לבחירה ובשני סוגי גבינות איטלקיות ומשובחות- גבינת מוצרלה וגבינת פרובלון. כמאפיין את קטגוריית ה"אקסטרים", הפיצה החדשה מוצעת בשלושת דרגות החריפות: פיקנטי, חריף ופיצה אקסטרה חריפה.

 

לדברי יוסי אלבז, מנכ"ל "דומינו'ס פיצה" בישראל: "בהמשך להצלחת קטגוריית האקסטרים החריפה שהושקה בחורף האחרון, החלטנו בדומינוס להמשיך את הקו ולהעמיק את הקטגוריה, עם השקת הפיצה החדשה "ברוקלין אקסטרים פיצה". הפיצה החדשה שאנו משיקים, פותחה על בסיס הפיצה המוכרת והאהובה, שנחלה הצלחה גדולה בקרב לקוחותינו- "ברוקלין סטייל פיצה". כך למעשה, קשרנו 2 סוסים מנצחים בגרסה משודרגת עוד יותר, ואין לנו ספק שהצרכן הישראלי ימשיך ליהנות מהטעם החריף שאהוב עליו, אך הפעם על פיצת הברוקלין המשובחת".

 

סרטון הטלוויזיה החדש של הקמפיין של דומינוס פיצה, מותאם לעולם ברוקלין הרועש והצבעוני, על כל מאפייניו, עם מוזיקת היפ הופ קצבית ומרעידה ברקע.

 

בסרטון רואים שני חברים, האחד ג'ינג'י עם מגש פיצה והחבר השני משחק בפלייסטיישן. הגי'נג'י שולף סלייס מתוך מגש פיצה ומתחיל לאכול אותו. תוך כדי האכילה, החריפות של הפיצה מתחילה להשפיע על הג'ינג'י והוא מתחיל להאדים ולנפנף בידיים בגלל שחריף לו בטירוף... החבר השני נחלץ לעזרתו ומוציא בהפתעה מטף כיבוי אש ומתחיל להתיז עליו עד שכל המסך מתחיל להתמלא עשן. על רקע העשן שהתפזר בחדר, אנחנו מגלים שוב את שני החבר'ה שלנו, אלא שעכשיו הם הפכו ל-2 בחורים שחורים ומגניבים, סטייל ברוקלין, עם שרשראות גדולות, שיער נפוח קעקועים וכו'. כל הדירה, השתנתה גם היא לברוקלין סטייל: הספות מנומרות, נוספו לסלון רמקולים גדולים, תמונה ברקע של סנופ דוגי דוג ועוד.