פיצה משלוחים - כל הפיצריות בישראל

23 באפריל, 2009

"דומינוס פיצה", ממשיכה להוביל את חזית הטכנולוגיה בתחום משלוחי הפיצות, ומשיקה שירות חדש ובלעדי לרשת –  דומינוס פיצה טרקר.

דומינוס פיצה טרקר, הינו שירות חדשני, המאפשר לצרכן להתעדכן, בכל רגע נתון, מה קורה עם הפיצה שלו מרגע ההזמנה ועד שהשליח מגיע אליו הביתה עם הפיצה.


דומינוס פיצה משיקה שירות חדשני ובלעדי לרשת - "DOMINO'S PIZZA TRACKER"מאפשר לעקוב ולהתעדכן, בכל רגע נתון, מה קורה עם הפיצה מרגע הכנתה ועד הגעתה ללקוח.

 

"דומינוס פיצה", ממשיכה להוביל את חזית הטכנולוגיה בתחום משלוחי הפיצות, ומשיקה שירות חדש ובלעדי לרשת – DOMINO'S PIZZA TRACKER ("דומינוס פיצה טרקר").

 

דומינוס פיצה טרקר, הינו שירות חדשני, המאפשר לצרכן להתעדכן, בכל רגע נתון, מה קורה עם הפיצה שלו מרגע ההזמנה ועד שהשליח מגיע אליו הביתה עם הפיצה.

 

השירות זמין הן למזמינים באמצעות אתר הבית של דומינו'ס באינטרנט, והן למזמינים באמצעות הטלפון.

 

לאחר ביצוע ההזמנה, ניתן להיכנס לאתר www.dominos.co.il ולקבל עדכון מדויק על "מיקום" הפיצה, באמצעות מערכת המעקב, המציגה סקאלה המחולקת ל- 5 שלבי הכנה: ההזמנה התקבלה/ הכנה/ אפייה/ אריזה/ משלוח.

 

השירות החדשני הושק לראשונה בארה"ב בתחילת 2008 ונחל הצלחה מרובה! מנתוני דומינוס עולה, כי השימוש בשירות מאז השקתו נמצא במגמת עלייה מתמדת ומתקבלות עליו תגובות מפרגנות ואוהדות, מידי יום.

 

היקף השקעה בהשקת השירות והטמעתו בארץ נאמד בכ – 200,000 ש"ח.

 

לדברי יוסי אלבז, מנכ"ל דומינוס פיצה ישראל: "אנו בדומינו'ס פועלים באופן שוטף למיקסום חווית הקנייה של הצרכן, והשירות החדשני "דומינו'ס פיצה טרקר" הוא אחד מהדרכים שלנו להיות שם עבור לקוחותינו. אנו רואים בשירות הבלעדי, את חוד החנית של התפתחות הטכנולוגיה בתחום, ואנו נמשיך להוביל את ענף הפיצה בישראל באמצעות מגוון תכנים ושירותים הייחודיים רק לנו ולטובת הצרכנים שלנו".