פיצה משלוחים - כל הפיצריות בישראל

9 בספטמבר, 2009

"פיצה בילדר", הינו ממשק חדש, ייחודי וידידותי למשתמש, להזמנת פיצות באמצעות אתר האינטרנט. במסגרת הממשק החדש, כל לקוח הגולש באתר דומינו'ס , יכול להרכיב בעצמו את הפיצה שברצונו להזמין ולראות כיצד הפיצה נראית במהלך ההזמנה, טרם קבלת המשלוח לביתו.


"דומינו'ס פיצה", משיקה חוויה אינטראקטיבית חדשה ללקוחותיה – Pizza builder ("פיצה בילדר").

 

"פיצה בילדר", הינו ממשק חדש, ייחודי וידידותי למשתמש, להזמנת פיצות באמצעות אתר האינטרנט. במסגרת הממשק החדש, כל לקוח הגולש באתר דומינו'ס www.dominos.co.il, יכול להרכיב בעצמו את הפיצה שברצונו להזמין ולראות כיצד הפיצה נראית במהלך ההזמנה, טרם קבלת המשלוח לביתו.

 

על גבי מסך תצוגה גדול, נפרשת לעיניי הגולש תמונת פיצה של דומינו'ס. במסך הראשון, הלקוח יכול לבחור את סוג הפיצה שברצונו להזמין: קלאסית/ ברוקלין/ אקסטרים/ ברביקיו. במסך שאחריו, הוא יכול לבחור את התוספות הרצויות לו (צמחוניות/ בשריות) וכן באיזה צד של הפיצה תופיע כל תוספת: בחצייה הימני של הפיצה, בחצייה השמאלי, או על גבי כל הפיצה. כמות הזמנת התוספות אינה מוגבלת. כל תוספת שנבחרה, מופיעה על גבי הפיצה הגדולה וממחישה באופן ויזואלי כיצד נראית הפיצה המוזמנת. כמו כן, הלקוח יכול לבחור לשנות את עובי הבצק (דק או עבה), את כמות הגבינה, כמות הרוטב ומספר הסלייסים של הפיצה.

 

לדברי יוסי אלבז, מנכ"ל "דומינו'ס פיצה" ישראל: "דומינו'ס פיצה ידועה כרשת משלוחי פיצות מובילה, שלא רק מאמצת חדשנות, אלא גם דואגת לייצר אותה, באופן שוטף, עבור לקוחותיה. הממשק החדש "פיצה בילדר", שאנו מטמיעים באתר שלנו, נועד לעשות את החיים של הצרכן הרבה יותר קלים. זו מערכת ידידותית וחכמה, המעמיקה את חוויית הקניה של הלקוח ומאפשרת לו, למעשה, את השליטה המלאה על אופן הרכבת הפיצה, ללא טעויות. מערכת "פיצה בילדר" הגיעה אלינו מארה"ב לאחר שנחלה שם הצלחה גדולה, ואנו צופים כי ממשק ההזמנות באמצעות אתר האינטרנט, יהווה אחד ממנועי הצמיחה הגדולים שלנו בשנים הקרובות".